Pradžia > Naujienos > Laimėtas doc. dr. I. Michailovič ir studentės J. Zokaitės LMT projektas

Laimėtas doc. dr. I. Michailovič ir studentės J. Zokaitės LMT projektas

VU Teisės fakulteto doc. dr. Ilona Michailovič kartu su studente Justina Zokaite laimėjo Lietuvos mokslo tarybos (LMT) finansuojamą projektą „Lietuvos teismų praktikos persekiojimo atvejais analizė“ (Sutarties Nr. 09.3.3-LMT-K-712-24-0124).

Projektu siekiama išanalizuoti Lietuvos teismus pasiekiančių baudžiamųjų bylų dėl persekiojimo ypatumus, teisinio reagavimo į persekiojimą problemas. Projekto metu atliekama pastarųjų penkerių metų baudžiamųjų bylų sprendimų persekiojimo bylose analizė leistų suformuluoti rekomendacijas, kurios prisidėtų sprendžiant teisinio reagavimo į persekiojimą bei jo kriminalizavimo problemas.

Mokslinės vasaros praktikos atlikimo laikotarpis: 2021 m. liepos 5 d. – rugpjūčio 31 d.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo 2014– 2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonės „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“ veiklos „Studentų gebėjimų vykdyti MTEP (meno tyrimų) veiklas ugdymas“, pagal poveiklę „Studentų gebėjimų ugdymas dalyvaujant mokslinėse (meno tiriamosiose) vasaros praktikose“. Sutarties Nr. 09.3.3-LMT-K-712-24-0124.