Pradžia > Naujienos > Lietuvos Aukščiausiajame Teisme apdovanoti VU TF magistrantai

Lietuvos Aukščiausiajame Teisme apdovanoti VU TF magistrantai

Rugpjūčio 29 d. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjų, akademinės bendruomenės atstovų ir kitų žymių teisininkų aplodismentai skambėjo geriausiems 2018 metų teisės magistro darbų autoriams. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas paskelbė geriausių baigiamųjų darbų trejetuką. Antrąją ir trečiąją vietą užėmė VU TF absolventai. Antrosios vietos apdovanojimas atiteko Justui Rupšiui, kuris rašė darbą tema „Virtualių valiutų teisinio kvalifikavimo problemos“, o trečioji vieta ­– Simonai Budreikaitei, kurios darbo tema – „Žalos sampratos problematika Lietuvos civilinėje teisėje“. Pirmoji vieta atiteko Mykolo Romerio universiteto Mykolo Romerio teisės mokyklos absolventui Tomui Naruševičiui už darbą tema „Neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis kvalifikavimo problematika“.

Į absolventus kreipdamasis VU Teisės fakulteto dekanas Tomas Davulis džiaugėsi, kad absolventai taip gerai yra įvertinti praktikų, tai yra tų žmonių, kurie formuoja teisės veidą Lietuvoje: „Tai, kad darbai yra įdomūs praktikams, rodo, kad jie nėra savitiksliai. Kiekvienas šio konkurso nominantas turėtų jausti išdidumą ir pasitenkinimą savo darbo rezultatu, kurį vartė aukščiausio lygio profesionalai Lietuvoje. Tikiuosi, šis paskatinimas neleis pamiršti to, kad Jūs esate ir mokslininkai, ir kad toliau siektumėte mokslo aukštumų.“

Geriausių 2018 metų teisės magistro darbų konkurse dalyvavo 8 baigiamųjų darbų autoriai. Kiekvienas universitetas atrinko po 3–5 geriausius studentų kūrinius. Baigiamuosius studentų darbus vertino komisija, sudaryta iš Lietuvos Aukščiausiojo Teismo ir universitetų atstovų.

Taip pat konkursui buvo pateikti šie VU Teisės fakulteto magistrantų darbai: Edvino Džulio magistro darbas „Arbitražinio susitarimo galiojimas jo nepasirašusiems asmenims“; Monikos Naujalės magistro darbas „Pagalba nusikaltimų aukoms Lietuvoje ir užsienio šalyse: teisinis reglamentavimas ir institucinė sistema“; Karolinos Liesytės magistro darbas „Rašytinės apeliacijos baudžiamajame procese perspektyvos“.

Sveikiname visus, kurie dalyvavo konkurse!