Pradžia > Naujienos > Naujai įrengta „Marger“ auditorija inauguruota!

Naujai įrengta „Marger“ auditorija inauguruota!

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Kovo 10 d. VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis TF bendruomenės narius pakvietė į naujai ir šiuolaikiškai  įrengtos auditorijos „Marger” atidarymą.

Ši auditorija – tai VU TF absolvento, advokato, buvusio LR Vidaus reikalų ministro bei LR Teisingumo ministro p. Vytauto Markevičiaus, taip pat advokatų profesinės bendrijos „Markevičius, Gerasičkinas ir partneriai“ partnerio, advokato p. Vlado Gerasičkino dovana. Rėmėjų siekis buvo įrengti auditoriją jaukiai ir patogiai – kaip įrengtas advokatų profesinės bendrijos biuras,  kad studijų erdvė būtų įkvepianti mokslui bei idėjų dalinimuisi. Auditorija buvo pradėta naudotis jau iki atidarymo. Ją jau spėjo pamėgti ir studentai, ir dėstytojai.

Fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis padėkojo auditorijos mecenatams ir išreiškė viltį, jog ši advokatų profesinės bendrijos „Markevičius, Gerasičkinas ir partneriai“ iniciatyva bus įkvepiantis pavyzdys ir kitoms advokatų kontoroms prisidėti prie būsimųjų teisininkų mokslo aplinkos gerinimo.