Pradžia > Naujienos > Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su „PwC“

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su „PwC“

Pasauliniam verslo konsultacijų įmonių tinklui priklausanti „PwC“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu. Jos pagrindu tapo noras suteikti vertingų žinių ir patirties studentams, sudaryti sąlygas jauniems specialistams pritaikyti savo sugebėjimus praktiniuose projektuose, kurie maksimaliai atkartoja realybę. Ši sutartis atveria duris naujiems bendriems projektams, praktikos vietoms universitetų studentams ir kitoms, įvairiapusišką tobulėjimą skatinančioms iniciatyvoms.

Jau vasario 28 dieną įvyks bendras inovatyvus projektas – Mokestinio ginčo inscenizacija. Jos metu studentai turės galimybę patirti, kaip vyksta mokestinis ginčas ir pritaikyti savo žinias tikro teisminio proceso imitacijoje. Prizinis fondas apima 1000 eurų stipendiją ir galimybę sudalyvauti Mokestinių ginčų komisijoje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyksiančiame mokestiniame ginče. „Gyvas potyris ir reali patirtis – dar vienas svarbus momentas jaunimui, kuomet jis renkasi savo tolesnės karjeros žingsnius. Todėl dar labiau stipriname glaudų bendradarbiavimą su universitetais, nes norime pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi. Kasdien dirbame su naujausia ir aktualiausia informacija, bendraujame su profesionalais iš viso pasaulio, patys kuriame unikalius ir pažangius sprendimus. Visa tai mes norime perduoti ir studentams. Labai vertiname universitetų indėlį, rengiant būsimus profesionalus, mūsų įmonėje turime daug šių universitetų absolventų“, – bendradarbiavimą komentuoja Nerijus Nedzinskas, „PwC“ partneris, Mokesčių ir teisės departamento vadovas.
VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis pabrėžė, jog VU siekia suteikti savo studentams kuo daugiau žinių (tiek teorinių, tiek praktinių), kad jie taptų aukščiausio lygio specialistais: „Mes esame atviri naujoms galimybėms, kurios praturtina mokymosi procesą realiais patyrimais. Nuolat organizuojame praktikas įvairiose įmonėse, tačiau matome daug naudos ir inovatyviuose, į praktiką pritaikytuose projektuose, kur studentai gali pajausti, ką reiškia būti savo pasirinktos srities profesionalu, kokie reikalavimai jam bus keliami ir kokių žinių gali prireikti“.