Pradžia > Naujienos > Paskelbtas tarptautinės doktorantūros studentų ir jaunųjų mokslininkų konferencijos leidinys

Kviečiame skaityti  Tarptautinio doktorantūros tinklo (International Network of Doctoral Studies in Law) 2022 metais organizuotos 9-osios tarptautinės konferencijos leidinį. Jame publikuota 11-a konferencijos pranešimų, kurių autoriai yra doktorantūros studentai ir jauni mokslininkai iš įvairių šalių.

Leidinį rasite čia.

Tarptautinis teisės doktorantūros tinklas buvo įsteigtas 2014 m. balandžio 10 d. pasirašant memorandumą tarp Vilniaus universiteto, Frankfurto prie Maino J.W. Gėtės universiteto, Paryžiaus Nanterre universiteto ir Lodzės universiteto Teisės fakultetų.