Pradžia > Naujienos > Pasveikinti studentai, pradėsiantys studijas pagal tarptautines programas

Pasveikinti studentai, pradėsiantys studijas pagal tarptautines programas

Šiandien VU Teisės fakulteto administracijos atstovai prodekanė studijoms doc. dr.Vigita Vėbraitė bei tarptautinių studijų koordinatorė Jurgita Mickeviciūtė pasveikino tiek magistro programos „Tarptautinė ir Europos teisė” pirmakursius, tiek ir studentus, atvykusius pagal Erasmus+ programą.

Ypač džiugu, kad magistro programa šiemet pritraukė studentus iš įvairių valstybių. Pirmą kartą joje studijuos daugiau nei 50 pirmakursių. Tame tarpe bus ir nemažai atvykusių studentų iš Ukrainos, kurių studijas rems pats Teisės fakultetas.

Pagal Erasmus+ programą Teisės fakultete studijuos studentai iš Vokietijos, Italijos, Japonijos, Pietų Korėjos ir kitų šalių.