Pradžia > Naujienos > Pirmo kurso studentai susipažino su teisėjų darbo etika ir elgesio principais

Pirmo kurso studentai susipažino su teisėjų darbo etika ir elgesio principais

Kaip teisėjas turi bendrauti su bylos dalyviais? Koks jo elgesys yra nepavyzdingas? Šiandien su teisėjų darbo etika ir elgesio principais susipažino VU Teisės fakulteto pirmo kurso studentai.

Šiai asist. dr. Elenos Masnevaitės paskaitai studentai paruošė daug šypsenų sukėlusius vaidinimus, kuriuose vaizdavo su teisėjų darbu, jo etika ir elgesio principais susijusius pažeidimus ir keblias situacijas.

Paskaitoje dalyvavo, patirtimi dalinosi ir vaidinimuose pavaizduotas problemas komentavo Mindaugas Povilanskas, Vilniaus apygardos teismo teisėjas; Sigita Jokimaitė, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėja ir Teisėjų etikos ir drausmės komisijos pirmininkė; Rūta Poniškaitytė-Liatukė, Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja; Artūras Drigotas, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjas.