Pradžia > Naujienos > Pirmoji Lenkijoje Lietuvos teisės mokykla atidaryta Ščecino universitete

Pirmoji Lenkijoje Lietuvos teisės mokykla atidaryta Ščecino universitete

Lapkričio 17 dieną Ščecino universitete buvo oficialiai atidaryta pirmoji Lenkijoje Lietuvos teisės mokykla. Šimtas šio universiteto Teisės ir administravimo fakulteto studentų turės galimybę klausytis paskaitas apie įvairias Lietuvos teisės šakas. Atidarymo metu buvo taip pat pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus ir Ščecino universitetų. Ją pasirašė Vilniaus universiteto partnerystės prorektorius dr. Artūras Vasiliauskas ir Ščecino universiteto rektorius prof. dr hab. Waldemar Tarczyński. Be to, renginio metu trumpą paskaitą apie Liublino Uniją ir Abiejų Tautų Respubliką nuotoliu skaitė Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Rimvydas Petrauskas. Sveikinimo žodžius tarė Lietuvos garbės konsulas Ščecine Wiesław Wierzchoś bei vienas pagrindinių Lietuvos teisės mokyklos iniciatorių prof. habil. dr Vytautas Nekrošius.
Po atidarymo pirmąją gyvą paskaitą Lietuvos teisės mokyklos studentams skaitė VU Teisės fakulteto prodekanė studijoms doc. dr. Vigita Vėbraitė.