Pradžia > Naujienos > Prasideda studentų atranka į VU Teisės kliniką

Prasideda studentų atranka į VU Teisės kliniką

AUTORIUS: VU Teisės klinika

Plačiai vertinama teisinio darbo patirtis, tiesioginis bendravimas su klientais ir galimybė semtis žinių iš žymių teisės profesionalų – visa tai laukia naujųjų Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantų. Registracija tapti Lietuvoje pripažinto projekto dalimi prasideda jau šiandien.

VU Teisės klinika teikia nemokamą teisinę pagalbą jaunoms, besikuriančioms įmonėms, nevyriausybinėms organizacijoms ir socialiai pažeidžiamiems asmenims. Klinikoje konsultuoja III–V kurso teisės studentai, o paslaugų kokybę užtikrina praktikos grupių kuratoriai – profesionalūs advokatai, teisininkai, VU Teisės fakulteto mokslo darbuotojai. Du kartus per metus studentai yra kviečiami prisijungti prie komandos ir šešiems mėnesiams dalyvauti unikaliame inkubatoriuje.

„Kasmet sulaukiame vis daugiau ir daugiau norinčiųjų tapti VU Teisės klinikos dalimi. Tai rodo, kad studentams rūpi ne tik išmokti savarankiškai veikti realiose teisinėse situacijose, bet ir prisidėti prie saugesnės visuomenės kūrimo. VU Teisės klinika daugeliui tampa tramplinu į svajonių karjerą, o išskirtinė galimybė dirbti drauge su dėstytojais ar kitais žinomais teisininkais – viena iš daugelio priežasčių praktiką atlikti būtent čia“, – teigė VU Teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis.

Esi pažangus ir motyvuotas Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentas? Prisijunk prie VU Teisės klinikos komandos – iki liepos 21 dienos užpildyk registracijos anketą ir lauk kvietimo įsimintiniausiai patirčiai gyvenime! Daugiau informacijos: www.teisesklinika.lt/teisininkams.

Prieš 19 metų VU Teisės kliniką įsteigė ir ją globoja Vilniaus universitetas, advokatų kontora „Ellex Valiūnas ir partneriai“ bei Vilniaus universiteto Studentų atstovybė. Dėkojame organizacijos globėjams „Lewben Group“ ir „Serenus“, mecenatams „Vilniaus prekyba“, „Telia“, „Strategic Staffing Solutions International“ ir „Orlen Lietuva“ bei kitiems rėmėjams už finansinę paramą prisidedant prie organizacijos gyvavimo.