Pradžia > Naujienos > Studentų registracija atlikti praktiką VU Teisės klinikoje

Studentų registracija atlikti praktiką VU Teisės klinikoje

Plačiai vertinama teisinio darbo patirtis, tiesioginis bendravimas su klientais ir galimybė semtis žinių iš žymių teisės profesionalų – visa tai laukia naujųjų Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantų. Registracija tapti Lietuvoje pripažinto projekto dalimi vyksta iki kovo 17 dienos.

VU Teisės klinika rūpinasi visuomenės teisiniu raštingumu ir teikia nemokamą teisinę pagalbą jaunoms, besikuriančioms įmonėms (startuoliams), nevyriausybinėms organizacijoms bei socialiai pažeidžiamiems asmenims. Klinikoje konsultuoja III–V kursų teisės studentai, o paslaugų kokybę užtikrina praktikos grupių kuratoriai – profesionalūs teisininkai, advokatai, VU Teisės fakulteto dėstytojai ir mokslo darbuotojai. Du kartus per metus studentai yra kviečiami prisijungti prie komandos ir šešiems mėnesiams dalyvauti unikaliame inkubatoriuje.

„Kasmet sulaukiame vis daugiau ir daugiau norinčiųjų tapti VU Teisės klinikos dalimi. Tai rodo, kad studentams rūpi ne tik išmokti savarankiškai veikti realiose teisinėse situacijose, bet ir prisidėti prie saugesnės visuomenės kūrimo. VU Teisės klinika daugeliui tampa tramplinu į svajonių karjerą, o išskirtinė galimybė dirbti drauge su dėstytojais ar kitais žinomais teisininkais – viena iš daugelio priežasčių praktiką atlikti būtent čia“, – teigė VU Teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis.

Praktika VU Teisės klinikoje besidomintys studentai taip pat kviečiami į atvirų durų dieną, kuri vyks kovo 12 d. (antradienį) 17 val. Teisės klinikos biure (Vilniaus g. 25). Tai – puiki galimybė savo akimis pamatyti, ką veikia konsultantai, apsilankyti Teisės klinikos erdvėse ir iš pirmų lūpų gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Plačiau…

Esi pažangus ir motyvuotas Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentas? Prisijunk prie VU Teisės klinikos komandos – iki kovo 17 dienos užpildyk registracijos anketą ir lauk kvietimo įsimintiniausiai studijų patirčiai! Daugiau informacijos: www.teisesklinika.lt/studentams.