Pradžia > Naujienos > Prasidėjo priėmimas į Europos magistro programą „Žmogaus teisės ir demokratija“

Prasidėjo priėmimas į Europos magistro programą „Žmogaus teisės ir demokratija“

Europos magistro programa Žmogaus teisės ir demokratizacija (European Master’s Programme in Human Rights and Democratisation) E.MA atveria duris į tarpdisciplinines metų trukmės studijas (anglų k.), pirmąjį semestrą studijuojant Venecijoje (Global Campus of Human Rights), antrąjį – viename iš pasirinktų daugiau nei 40-ties programoje dalyvaujančių Europos universitetų. E.MA studijose integruojami teisės, politikos, istorijos, filosofijos ir kitų sričių mokslai, teorija derinama su praktika taip ugdant kompetencijas, suteikiančias pagrindą sėkmingai dirbti žmogaus teisių ir demokratizacijos srityse valstybės ir tarptautinėse institucijose, tarpvyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose bei akademinėse institucijose. Studijos apima stažuotę ir baigiamojo darbo rengimą, programą baigusiems studentams suteikiamas diplomas European Master’s Programme in Human Rights and Democratisation (60 ECTS kreditų).

Vyksta priėmimas 2024 / 2025 metams: iki vasario 12 d. kitų nei ES šalių piliečiams ir teikiantiesiems prašymus dėl stipendijos, iki balandžio 16 d. ES valstybių piliečiams ir stojantiesiems neprašant stipendijos.

Daugiau informacijos apie E.MA magistro programą žr. Global Campus Europe