Pradžia > Naujienos > Prasidėjo registracija atrankoms į studijų mainus užsienyje 2024-2025 rudens semestrui

Kviečiame studentus registruotis  ERASMUS+, ARQUS/Coimbra group  ar dvišalių mainų atrankoms 2024–2025 mokslo metų rudens semestrui. Registracija vyksta iki vasario 29 d. 23:59. Išvykimui rudens semestrui gali registruotis trečio ir ketvirto kurso studentai bei doktorantai.

VU Teisės fakulteto studentus kviečiame daugiau sužinoti apie mainus vasario 14 d. 9:00 vyksiančiame nuotoliniame susitikime. Skambučio nuoroda.

Informaciniai seminarai apie mainus, skirti visiems VU studentams, vyks nuotoliniu būdu:

Primename, kad studentai, vyksiantys į studijų mainus užsienyje, gali pretenduoti į stipendiją, kurią steigia advokatų kontora „Sorainen“ bendradarbiaudama su VU Teisės fakultetu. Daugiau informacijos.

Vasario 15 d. VU Teisės fakultete vyksiančiame renginyje „Sugriaukim mitus: studijos su Erasmus+“ studentai turės galimybę sužinoti daugiau apie šia studijų mainų galimybę.

VU Teisės fakulteto studentus studijų mainų užsienyje klausimais konsultuoja Jurgita Mickevičiūtė, el. p.: jurgita.mickeviciute@tf.vu.lt