Pradžia > Naujienos > Prisijunk prie VU Teisės klinikos komandos!

Prisijunk prie VU Teisės klinikos komandos!

Du kart per metus, vasario ir rugpjūčio mėnesiais, Vilniaus universiteto Teisės klinika kviečia III–V kurso VU Teisės fakulteto studentus prisijungti prie komandos ir 6 mėnesius dalyvauti unikaliame inkubatoriuje.

Kodėl verta prisijungti?

• Unikalus inkubatorius, skirtas teisės studentų profesinių gebėjimų tobulinimui.
  • Išskirtinė patirtis savarankiškai dirbant su teisiniais projektais, tiesioginis bendravimas su interesantais.
  • Praktika teisės klinikose ypač vertinama užsienio universitetų ir Europos Sąjungos institucijų.
  • Puikios karjeros perspektyvos: VU Teisės klinikos savanoriai įtraukiami į VU Teisės fakulteto darbdaviams rekomenduojamų profesionalų sąrašą bei tiesiogiai rekomenduojami globėjų tarybai ir mecenatams.
  • Galimybė nemokamai dalyvauti VU Teisės fakulteto mokymo centro rengiamuose seminaruose praktikos metu ir 6 mėnesius po jos.
  • Išskirtiniai advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ mokymai neteisinėmis temomis (projektų strategija, teisinis rašymas, derybos ir kt.).
  • Puiki vidaus atmosfera ir glaudi studentų, alumni bendruomenė.
  • Apmokama praktika – VU ir mecenatų stipendijos; partnerių dovanos.

Ką reikėtų norint dalyvauti atrankoje?

Užpildyti registracijos anketą čia.