Pradžia > Naujienos > Prof. dr. J. Prapiestis dalyvavo 11-ajame Baudžiamosios teisės Rusijos Kongrese Maskvoje

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros profesorius Jonas Prapiestis dalyvavo 11-ajame Baudžiamosios teisės Rusijos Kongrese Maskvoje (2018-05-31 – 06-01.) ir jo plenariniame posėdyje skaitė pranešimą „Šiuolaikinės baudžiamosios teisės funkcijos“. Kongreso tema: „Nacionalinio saugumo užtikrinimas – prioritetinė baudžiamosios, kriminologijos, penitencinės politikų kryptis“. Kongreso darbe, be Rusijos mokslininkų dalyvavo 18-kos valstybių atstovai: Baltarusijos, Italijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kazachstano, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Slovėnijos, Ukrainos ir kt. Kongresas buvo skirtas buvusio Kongreso Prezidento, Maskvos M. Lomonosovo universiteto Baudžiamosios teisės ir kriminologijos katedros vedėjo prof. V. S. Komisarovo (1953-2017) atminimui. Prof. V. S. Komisarovas buvo ir Vilniaus universiteto mokslo darbų „Teisė“ redaktorių kolegijos narys, buvo įrašytas į Teisės fakulteto užsienio ekspertų sąrašą, dalyvaudavo Teisės fakulteto, Aukščiausiojo Teismo organizuojamose mokslinėse konferencijose.