Pradžia > Naujienos > Profesoriui Valentinui Mikelėnui įteiktas Lietuvos notarų rūmų medalis

Profesoriui Valentinui Mikelėnui įteiktas Lietuvos notarų rūmų medalis

Lietuvos notarų rūmų 30-mečio proga Juozo Vilkutaičio-Keturakio medaliu apdovanotas šiuolaikinės Lietuvos privatinės ir civilinės teisės kūrėjas, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso rengėjas, Hipotekos reformos darbo grupės vadovas, VU Teisės fakulteto profesorius, advokatas Valentinas Mikelėnas.

Garsų teisės mokslo teoretiką ir praktiką, profesorių Valentiną Mikelėną apdovanojame už aktyvią akademinės teisėtyros veiklą ir žinių, išvadų sklaidą Lietuvos notariatui sprendžiant aktualius ir reikšmingus klausimus, užtikrinant teisėtų, patikimų, saugių notariatui pavestų funkcijų atlikimą, stiprinant valstybės ir visuomenės pasitikėjimą notaro profesija”, – sakė Lietuvos notarų rūmų prezidentas M. Stračkaitis.

Lietuvos notarų rūmų 30-mečio proga Juozo Vilkutaičio-Keturakio medaliu taip pat buvo apdovanotas ilgametis VU Teisės fakulteto profesorius akademikas Pranas Kūris.

Nuoširdžiai sveikiname mokslininkus!