Pradžia > Naujienos > Registruokitės į interaktyvų Kovo 11-osios minėjimą

Registruokitės į interaktyvų Kovo 11-osios minėjimą

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas ir jame veikianti korporacija „Iustitia“ bei partneriai, organizuoja jau tradicija tapusį Kovo 11-osios minėjimą.

Šįkart teisės studentai bei profesionalai kviečiami savo teorines ir praktines žinias pritaikyti atkuriant Lietuvos Respublikos nepriklausomybę. Renginio metu nusikelsime kelis dešimtmečius į praeitį. Dalyviams bus pateikiamos interaktyvios užduotys, kuriomis bus ieškoma geriausių sprendimų Lietuvos suvereniteto atkūrimui bei išlaikymui, formuojant politinius sprendimus ir kuriant teisinį dokumentą, atkursiantį Lietuvos nepriklausomybę. Dalyviai kviečiami varžytis teisės studentų bei teisės praktikų kategorijose. Komandas sudarys 5-7 dalyviai, registruotis galima individualiai, arba kartu su iš anksto sudaryta komanda.

Užduotis vertins kompetentinga, ilgametę teisinę patirtį bei puikų teorinį ir praktinį žinių bagažą apie Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimą turinti komisija. Komisiją sudarys: Stasys Stačiokas, Antanas Marcijonas, Dainius Žalimas ir kiti žymūs teisininkai.

Geriausiai pasirodžiusių komandų laukia apdovanojimai.

Programa:
15:40 val. Registracija
16:00 val. Atidarymas
16:20 val. Užduoties pristatymas „Kovo 11-osios teisiniai ir politiniai aspektai“
16:30 val. Interaktyvios užduoties sprendimas komandose
17:10 val. Kavos pertrauka
17:30 val. Rezultatų pristatymas ir komandų apdovanojimas

Komandų registracija 

Individuali registracija