Pradžia > Naujienos > Skelbiama studentų atranka į praktiką VU Teisės klinikoje

Skelbiama studentų atranka į praktiką VU Teisės klinikoje

Lanksti, turininga ir darbdavių vertinama teisinio darbo praktika, pažintis su skirtingomis teisės sritimis, tiesioginis bendravimas su klientais, galimybė semtis žinių iš žymių teisės profesionalų – visa tai laukia naujųjų Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantų. Studentų registracija vyksta iki rugsėjo 22 dienos.

VU Teisės klinika rūpinasi visuomenės teisiniu raštingumu ir teikia nemokamą teisinę pagalbą jaunoms, besikuriančioms įmonėms (startuoliams), nevyriausybinėms organizacijoms bei fiziniams asmenims. Klinikoje konsultuoja III–V kursų teisės studentai, o paslaugų kokybę užtikrina praktikos grupių kuratoriai – profesionalūs teisininkai, advokatai, VU Teisės fakulteto dėstytojai ir mokslo darbuotojai. Du kartus per metus studentai yra kviečiami prisijungti prie komandos ir dalyvauti 6 mėnesių trukmės inkubatoriuje.

Ką apie VU Teisės kliniką kalba patys studentai?

„Išbandžiusi save skirtingose teisinėse įstaigose supratau, kad nei viena jų negali pasiūlyti studentams tokios plačios teisinio darbo patirties kaip VU Teisės klinika. Čia užaugau tiek kaip asmenybė, tiek kaip specialistė“ (Dominyka Žukovska, 2019).

„Kiekvieną dieną – skirtingi iššūkiai: nauji žmonės, nepabostančios užduotys, vis kitokios patirtys. Būtent tuo man ir patiko Teisės klinika. Niekada nedvejojau šiuo pasirinkimu“ (Kristina Marcinonytė, 2019).

„Tai – vieta, kur kasdien susiduriama su skirtingų teisės sričių klausimais. Dažnai interesantai kreipiasi prispausti skubių teisinių iššūkių, tad Teisės klinikoje išmokau palankiausius sprendimo būdus rasti greitai“ (Jurgita Žiaušytė, 2018).

„Teisės klinika ne tik praplečia teisines kompetencijas, bet taip pat ugdo kūrybiškumą, kantrybę, valią, loginį mąstymą ir net užsienio kalbų žinias. Visada malonu sulaukti nuoširdžių interesantų padėkų“ (Michal Petkevič, 2017).

Prisijunk prie VU Teisės klinikos komandos – iki rugsėjo 22 dienos užpildyk registracijos anketą ir lauk kvietimo įsimintiniausiai studijų patirčiai! Daugiau informacijos: www.teisesklinika.lt/studentams.