Pradžia > Naujienos > Teisės fakulteto absolventai tarp VU Tech Hub baigiamųjų darbų konkurso laureatų

Paskelbti pirmojo VU Tech Hub baigiamųjų darbų konkurso laimėtojai. Tech Hub konkursui sulaukė iš viso 69 baigiamųjų darbų iš 11 Vilniaus universiteto fakultetų.  7 darbai buvo pateikti VU Teisės fakulteto magistrantų.

Sveikiname Paulių Mockevičių, kurio magistro darbas „Dirbtinis intelektas ir autorių teisės” užėmė pirmąją vietą kategorijoje „Visuomeniniai iššūkiai naujųjų technologijų amžiuje” bei Romaną Roką Klingerį, kurio magistro darbas „Dalijimosi ekonomikos teisiniai iššūkiai“ užėmė trečiąją vietą kategorijoje “Geriausias tarpdisciplininis darbas”.

Visas konkurso kategorijas ir visą laimėtojų sąrašą rasite čia.

Pirmosios vietos laimėtojai gaus 300 Eur vienkartinę stipendiją, antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams bus įteikti garbės raštai. Nugalėtojai turėtų būti apdovanoti renginyje rugsėjo 30 d.