Pradžia > Naujienos > VU Teisė pirmą kartą reitinguota QS reitinge

VU Teisė pirmą kartą reitinguota QS reitinge

Pirmą kartą QS reitinge buvo reitinguota ir 301-340 vietą užėmė VU teisės mokslo kryptis.

Sudarant šių metų QS pasaulio universitetų studijų krypčių reitingą, iš viso buvo vertinamos 1543 pasaulio institucijos, 51 studijų kryptis 5 mokslo ir studijų srityse: menų ir humanitarinių mokslų, inžinerijos ir technologijų, gyvybės mokslų ir medicinos, fizinių mokslų, socialinių mokslų ir vadybos.

Universitetai reitinge vertinami pagal šiuos kriterijus: akademinę reputaciją, reputaciją tarp darbdavių, mokslinių publikacijų citavimų skaičių, H indeksą, kuriuo siekiama nustatyti mokslininkų produktyvumą ir jų darbų įtaką pasaulyje. Iš kriterijų didžiausią įtaką daro akademinės reputacijos vertinimas. Pagal šį rodiklį geriausiai VU vertinami lingvistikos studijų dėstytojai.