Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultete iškilmingai pradėti nauji mokslo metai

VU Teisės fakultete iškilmingai pradėti nauji mokslo metai

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Rugsėjo trečiąją dieną VU Teisės fakultete buvo pradėti nauji mokslo metai ir iškilmingame renginyje Teisės fakulteto pirmakursius pasveikino tradiciškai sveikino įvairių teisinių institucijų atstovai.  VU TF dekanas profesorius Tomas Davulis džiaugėsi, jog susidomėjimas teisės studijomis VU TF nemažėja ir šiais metais į fakulteto bendruomenę įsilieja apie 300 naujųjų bendruomenės narių – vientisųjų studijų, magistrantūros lietuvių ir užsienio kalba studijų programų studentų. Užsieniečių studentų iš Europos ir ne tik šiemet Teisės fakultete bus apie 80.

Sveikinimo žodžius taip pat sakė  Teisės fakulteto Alumni draugijos tarybos pirmininkas Remigijus Lapinskas,  LR Konstitucinio teismo pirmininkas prof. dr. Dainius Žalimas, Vilniaus miesto savivaldybės meras dr. Remigijus Šimašius bei Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros vedėjas profesorius Vytautas Nekrošius. Visi jie pabrėžė, kad labai svarbu yra ryšiai tarp kursiokų, o vėliau ir kolegų. Tad reikia džiaugtis studijų metais ir, aišku, nepamiršti įgyti kuo daugiau žinių, suprasti teisės principų esmę. Taip pat šventės metu  buvo įteikta Motiekos ir Audzevičiaus advokatų kontoros stipendija geriausiai pirmą kursą baigusiai studentei Ramintai Matulytei.

Vėliau  VU TF studentai, dėstytojai bei administracijos atstovai dalyvavo tradicinėje Vilniaus universiteto eisenoje. Šiemet VU TF pirmakursiai pirmą kartą dalyvauja VU integracijos savaitės renginiuose.