Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultete iškilmingai pradėti naujieji mokslo metai

VU Teisės fakultete iškilmingai pradėti naujieji mokslo metai

Šiemet rugsėjo 1 d. buvo vėl šventiškai pradėti nauji mokslo metai VU Teisės fakultete. Šiais metais šventė buvo ypatinga tuo, kad savo kadenciją pradėjo naujasis Teisės fakulteto dekanas doc. dr. Haroldas Šinkūnas. Visa ceremonija vėl vyko VU MKIC aikštėje. Tačiau šiemet pirmą kartą ceremonijoje dalyvavo ir Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Kaip ir kiekvienas metais, pirmakursius sveikino gausus būrys įvairių teisinių institucijų atstovų. Sėkmės studijose, pasinaudoti visomis galimybėmis, būti principingiems, susirasti draugų linkėjo bei pasveikino naująjį dekaną bei padėkojo už darbą fakulteto naudai buvusiam dekanui prof. dr. Tomui Davuliui pareigas signataras, VU Tarybos narys, advokatas Česlav Okinčic, Konstitucinio Teismo pirmininkė Danutė Jočienė, Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė, VU TF Alumni draugijos Tarybos pirmininkas Gintautas Bartkus. Be to, naujuosius studentus sveikino ir VU SA TF pirmininkė Guoda Baubaitė.

Advokatų profesinė bendrija „Motieka ir Audzevičius“ tęsė ilgametę tradiciją bei pasveikino praėjusių metų gabiausią pirmakursį. Geriausiai 2021/2022 m. egzaminų sesijas išlaikė studentės Adriana Jokšaitė.

Vėliau fakulteto bendruomenės nariai dalyvavo tradicinėje Vilniaus universiteto eisenoje miesto centre.

Dekano doc. dr. Haroldo Šinkūno sveikinimo žodis

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen sveikinimo žodis