Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultete paskaitas bendrovių teisės tema skaitė Prof. Carmelo Massimo De Iuliis

Šią savaitę partnerystės docento, advokato Gintauto Bartkaus kvietimu VU Teisės fakultete lankėsi Carmelo Massimo De Iuliis, Šventosios širdies katalikų universiteto profesorius. Mokslininkas fakulteto nariams gegužės 23 ir 25 dienomis skaitė paskaitas bendrovių teisės tema, jų klausytis buvo galima gyvai ir nuotoliu.

Prof. Carmelo Massimo De Iuliis pristatė ES kompetencijas įmonių teisės srityje, aptarė, akcininkų susitarimus ir kokiais atvejais negalioja akcininkų susirinkimai ir sprendimai. Svečias paskaitose kalbėjo apie bendrovių kontrolę ir smulkiau paanalizavo galimus valdymo modelius (one-tier, traditional ir kt.). Klausytojai sužinojo apie stebinčiosios tarybos funkcijas ir įstatymų tvarką apsprendžiančią direktorių atleidimą Italijoje, Prancūzijoje bei Anglijoje.

Dėkojame profesoriui Carmelo Massimo De Iuliis už paskaitas ir partnerystės docentui Gintautui Bartkui už puikią iniciatyvą!