Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakulteto atstovai dalyvavo AEAJ valdybos rinkimuose ir seminare

VU Teisės fakulteto atstovai dalyvavo AEAJ valdybos rinkimuose ir seminare

Gegužės 12 d. Versalyje vyko Europos administracinių teismų teisėjų asociacijos naujos valdybos rinkimai, kuriuose vicepirmininke ir valdybos nare ateinantiems dviem metams buvo išrinkta VU Teisės fakulteto mokslininkė ir VAAT teisėja doc. dr. Indrė Žvaigždinienė.

Tuo pat metu vyko ir Europos administracinių teismų teisėjų asociacijos surengtas tarptautinis seminaras „Teisėjo žodžio laisvė“, kuriame dalyvavo ir prof. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė. Šiame seminare savo įžvalgomis dalinosi Europos Žmogaus Teisių Teismo, Europos Sąjungos Bendrojo Teismo, JAV bei Europos valstybių teisėjai, jame buvo diskutuota ir dėl Lietuvos teismuose nagrinėtų teisėjų drausmė bylų, kuriose vertinti teisėjų saviraiškos laisvės įgyvendinimo ypatumai socialinėse medijose.