Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakulteto studentės – „Moot Court“ konkurso nugalėtojos

VU Teisės fakulteto studentės – „Moot Court“ konkurso nugalėtojos

Kovo 10 d. Mokestinių ginčų komisijoje vyko „Moot Court“ konkurso renginys „Mokestinis ginčas iš arti“, kuriame rungėsi keturios (iš vienuolikos) į finalą patekusios teisės studentų komandos iš Vilniaus ir Mykolo Romerio universitetų. Pirmosios vietos laimėtojomis buvo paskelbtos VU Teisės fakulteto studentės: Kamilė Baranauskaitė ir Virginija Baranauskaitė. Sveikiname nugalėtojas!

„PwC“ ir VMI organizuotame renginyje vyko mokestinių ginčų inscenizacijos, kuriose studentai galėjo patirti, ką reiškia ginčuose būti mokesčių administratoriaus arba mokesčių mokėtojo vietoje. Atsitiktinių būdu studentams buvo priskirta mokesčių mokėtojo arba VMI pozicija, kurią jie turėjo apsiginti. MGK nariai klausėsi dalyvių argumentų ir išrinko ginčo laimėtoją.

Pamatyti renginyje „Mokestinis ginčas iš arti“ vykusias inscenizacijas galite čia.