Pradžia > Naujienos > VU Teisės klinikos savanorei – VU TF Alumni draugijos stipendija

VU Teisės klinikos savanorei – VU TF Alumni draugijos stipendija

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) Alumni draugija už pastangas padedant gyventojams ginti savo teises apdovanojo VU Teisės klinikos savanorę Ivoną Palkevič, kuriai atiteko vardinė 1000 eurų dydžio stipendija.

„Džiaugiuosi, kad VU TF Alumni draugijos nariai jau trečius metus savo patarimais neatlygintinai padeda Teisės klinikoje praktikuojantiems studentams, o pati draugija yra įsteigusi stipendijų fondą. Pagalba visuomenei teikiant pro bono paslaugas ir studentų skatinimas stipendijomis yra prasminga ir reikalinga mūsų draugijos veiklos dalis“, – VU TF Alumni draugijos vardu pažymėjo R. Lapinskas.

„Smagu turėti tokius bendraminčius kaip VU TF Alumni draugija. Įsteigtos stipendijos yra reikšmingas studentų darbo įvertinimas ir ženklas, kuriuo keliu verta eiti“, – sakė VU Teisės klinikos direktorius Laurynas Totoraitis.

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Alumni draugija – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto auklėtinių asociacija, vykdanti švietėjiškus, profesinių gebėjimų tobulinimo, mokslo ir studijų plėtros projektus bei teikianti finansinę paramą Vilniaus universiteto Teisės klinikai.