Pradžia > Naujienos > VU TF absolventas apdovanotas Užsienio reikalų ministerijoje

VU TF absolventas apdovanotas Užsienio reikalų ministerijoje

Lapkričio 18 d. VU TF absolvento Mindaugo Beniušio magistro darbas „Skaitmeninės rinkos autorių teisių direktyvos 17 straipsnio įgyvendinimo problemos“ (vadovas prof. dr. Vytautas Mizaras) 2021 m. užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos organizuotame konkurse „Geriausi magistro darbai Europos Sąjungos politikos formavimo ir įgyvendinimo tematika“ apdovanotas II vieta.

Sveikiname Mindaugą!

LJMS ir Užsienio reikalų ministerijos organizuojamu projektu siekiama skatinti aukštojo mokslo antrosios studijų pakopos studentus rengti aukšto lygio, aktualius visuomenei ir pramonei magistro darbus, kurie pelnytų pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, skatinti toliau tęsti studijas doktorantūroje