Pradžia > Naujienos > VU TF bus pradėti vykdyti du nauji podoktorantūros stažuočių projektai

VU TF bus pradėti vykdyti du nauji podoktorantūros stažuočių projektai

Paskelbti „Europos horizonto“ Marie Skłodowska-Curie podoktorantūros stažuočių (angl. Marie Skłodowska-Curie Actions Postdoctoral Fellowships – MSCA PF) 2023 m. kvietimo teikti paraiškas rezultatai. Džiugu, kad VU Teisės fakultetas pateikė net 4 paraiškas. Sėkmė nusišypsojo projektui „Investigating Gender-Based Discrimination: Unveiling the Underlying Mechanisms (UnveilGBD)“, kurį įgyvendins psichologė ir Romos „Sapienza“ universiteto mokslininkė dr. Giulia Lausi (vadovė doc. dr. Ilona Michailovič).

Šis projektas bus finansuojamas pagal ERA Fellowships konkursą,  kuriame automatiškai dalyvauja su institucijomis iš vadinamųjų plėtros šalių (angl. widening countries) teiktos ir bendro MSCA PF konkurso metu puikiai įvertintos paraiškos.

Siekiant skatinti jaunųjų mokslininkų stažuočių po doktorantūros studijų sistemos plėtrą ir kelti stažuotojų mokslinę kvalifikaciją, Lietuvos mokslo taryba skyrė finansavimą Teisės fakulteto teiktam projektui, kurį įgyvendins dr. Leda Žilinskienė (vadovė prof. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė) tema „Teisinės sistemos akceleravimas skatinant perėjimą prie atsinaujinančių išteklių energijos – in dubio pro futura“.

Podoktorantūros stažuočių projektuose stažuotojai vykdys mokslo (meno) tiriamuosius darbus vadovaujant stažuočių vadovams. Tuo pačiu jie kels savo kvalifikaciją, semsis patirties užsienio mokslo ir studijų institucijose, mokslinių tyrimų centruose, laboratorijose ir pan.

Sveikiname dotacijų gavėjas!