Pradžia > Naujienos > VU TF mokslininkai dalyvavo diskusijoje apie EŽTT sprendimų vykdymą

VU TF mokslininkai dalyvavo diskusijoje apie EŽTT sprendimų vykdymą

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

2017 m. lapkričio 17 d. Lietuvos Respublikos Seime pirmą kartą vyko valdžios institucijų inicijuota tarptautinė diskusija, skirta Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimų vykdymui. Šioje diskusijoje dalyvavo garbūs Lietuvos ir užsienio teisėjai, teisės praktikai, politikai, tarp jų – ne vienas VU Teisės fakulteto atstovas: prof. dr. Dainius Žalimas, prof. dr. Egidijus Kūris, prof. dr. Vytautas Mizaras, lekt. dr. Erika Leonaitė. Šioje diskusijoje pabrėžta bendra visų valdžios institucijų pastangų svarba, siekiant įgyvendinti iš Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos kylančius įsipareigojimus.

Renginio vaizdo įrašą galima rasti čia.