Pradžia > Naujienos > VU TF mokslininkai dalyvavo tarptautiniame kongrese

VU TF mokslininkai dalyvavo tarptautiniame kongrese

Šių metų rugsėjo 13-15 dienomis Masaryko universiteto Teisės fakultete įvyko XIX Tarptautinis kongresas „Kriminalistika ir teismo ekspertologija: mokslas, studijos, praktika“ (angl. „Criminalistics and forensic expertology: science, studies, practice“). Jame, kartu su kitais mokslininkais ir praktikais iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Graikijos, Lenkijos, Ukrainos, Čekijos ir Slovakijos, aktyviai dalyvavo Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros nariai doc. dr. Gabrielė Juodkaitė-Granskienė ir doc. dr. Andrej Gorbatkov, kurie buvo pirmosios kongreso sesijos moderatoriais ir pristatė pranešimus apie mokslinių įrodymų reikšmę teisme ir specialių žinių reikalingumą situaciniams klausimams spręsti. Su kongreso programa galite susipažinti čia.

Kiekvienam Kongresui tradiciškai išleidžiamas recenzuojamų mokslinių straipsnių rinkinys, kuriame skelbiami aktualiausi kriminalistikos ir teismo ekspertologijos moksliniai straipsniai. Tarp jų yra ir paminėtų mokslininkų (kartu su bendraautoriais) publikacijos.  Šiais, kaip ir ankstesniais metais, recenzuojamų mokslinių straipsnių rinkinį sudarė Baudžiamosios justicijos katedros doc. dr. Gabrielė Juodkaitė-Granskienė. Šios publikacijos Mokslo-redakcinio komiteto nariu buvo doc. dr. Andrej Gorbatkov, vienu iš recenzentų – doc. Pranas Kuconis.