Pradžia > Naujienos > VU TF studentai dalyvavo teisminės inscenizacijos konkurse ES Teisingumo Teisme

VU TF studentai dalyvavo teisminės inscenizacijos konkurse ES Teisingumo Teisme

Gegužės 2-5 dienomis Europos Sąjungos Teisingumo Teisme (Liuksemburge) VU Teisės fakultetą tarptautiniame teisminės inscenizacijos konkurse „Central and Eastern Europe Moot Court Competition 2019” atstovavo tarptautinė studentų Fedir Danylchenko, Agnė Vitkutė, Karolina Valaitytė ir Domyka Žukovska komanda. Konkurso užduotis buvo susijusi su Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reguliavimu, Europos Sąjungos teisės taikymu, pabėgėlių ir prieglobsčio teikimo klausimais. Konkurse teisėjai ir kitos komandos mūsų atstovams negailėjo pagyrų dėl pasirinktos puikios argumentacijos, oratorinių sugebėjimų ir sklandžios anglų kalbos! Taip pat labai džiaugiamės komandos narės Dominykos Žukovskos pasirodymui ir laimėtu „Speaker Award”!

Komanda nuoširdžiai dėkoja dr. Jevgenijai Vienažindytei ir Dovydui Gudžiūnui už pagalbą ruošiantis konkursui ir rėmėjams Metida, VU Teisės fakultetui bei Europos Sąjungos Studijų Asociacijai už suteiktą galimybę dalyvauti konkurse.