Pradžia > Naujienos > VU TF studentai pripažinti geriausiai surašę procesinius dokumentus darbo teisės MOOT varžybose

VU TF studentai pripažinti geriausiai surašę procesinius dokumentus darbo teisės MOOT varžybose

Birželio 14-17 dienomis Teisės fakulteto IV kurso studentų komanda: Justina Ražauskaitė (darbo teisės šakos specializacija), Jurgita Žiaušytė (tarptautinės teisės šakos specializacija), Aurelija Šerniūtė (tarptautinės teisės šakos specializacija) ir Tauras Diuba (finansų teisės šakos specializacija) dalyvavo trečiose Hugo Sinzheimer ES darbo teisės MOOT inscenizacijos varžybose Cassino universitete Italijoje.

Patekusi į stipriausiųjų komandų pagal rašytinių procesinių dokumentų vertinimą grupę (kartu su Austrija, Lenkija ir Vokietija), ketvirtfinalyje lietuvių komanda rungėsi su Gruzijos ir Prancūzijos atstovais.

Šiemet varžybose buvo sprendžiama byla, kurioje buvo analizuojamos itin aktualios platformos darbo pripažinimo darbo santykiais ir tokį darbą dirbančių darbuotojų diskriminavimo problemos.

Lietuvos komanda buvo pripažinta geriausia rašytinių dokumentų (ieškinio ir atsiliepimo) rengėja.

Komandos nariai dėkoja jų vadovėms prof. dr. Daivai Petrylaitei, dr. Vidai Petrylaitei, taip pat dėstytojui konsultantui dr. Juliui Zaleckiui, taip pat Teisės fakulteto dekanui prof. dr. Tomui Davuliui bei rėmėjams už suteiktą pagalbą ir paramą rengiantis ir dalyvaujant renginyje.