Pradžia > Naujienos > VU TF studentas įvertintas Prezidentų vardine stipendija

VU TF studentas įvertintas Prezidentų vardine stipendija

28 geriausi šalies studentai už puikius akademinius pasiekimus įvairiose studijų kryptyse įvertinti 2022–2023 studijų metų Prezidentų vardinėmis stipendijomis. Šiemet daugiausia stipendijų – trylika – skiriama studentams iš Vilniaus universiteto.

Džiaugiamės, kad Algirdo Brazausko (socialinių mokslų studijų krypčių grupė ir ugdymo mokslų studijų krypčių grupė, teisės studijų krypčių grupė, verslo ir viešosios vadybos studijų krypčių grupė) stipendija paskirta ir Viliui Lapiui, VU Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos magistrantūros studijų programos II kurso studentui.

Geriausiems studentams kasmet numatoma iki 30 Prezidentų vardinių stipendijų. Į jas gali pretenduoti visų aukštųjų mokyklų studentai, studijuojantys valstybės finansuojamose ir nefinansuojamose vietose. Kandidatūras stipendijoms gauti teikia aukštosios mokyklos, jas vertina Lietuvos mokslų akademijos ekspertai.

Prezidentų vardinės stipendijos įsteigtos 1995 m., siekiant pagerbti Lietuvos Respublikos prezidentus ir paskatinti geriausius šalies studentus.

Sveikiname!