Pradžia > Naujienos > VU vyksta tarptautinė konferencija „Asmens teisės į civilinės bylos išnagrinėjimą per protingą laiką įgyvendinimo sąlygos”

Šiandien Vilniaus universitete prasidėjo dvi dienas truksianti tarptautinė mokslinė konferencija „Asmens teisės į civilinės bylos išnagrinėjimą per protingą laiką įgyvendinimo sąlygos”. Jos metu problemas, susijusias su civilinio proceso trukme, aptars mokslininkai iš Austrijos, Australijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos, Slovėnijos, Švedijos, Ukrainos ir, žinoma, Lietuvos. Be to, renginyje dalyvauja nemažai praktikų, ypač teismų atstovų, iš Lietuvos.

Konferencija skirta jubiliejinei 375-erių metų fakulteto sukakčiai paminėti ir užbaigti Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą VU Teisės fakulteto mokslininkų projektą, kurio vadovu yra prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius.