Pradžia > Naujienos > Vyks diskusija „Ko tikimės iš Europos 2019 metais?“

Vyks diskusija „Ko tikimės iš Europos 2019 metais?“

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu 2018 m. lapkričio 23 d. organizuoja susitikimą–diskusiją apie Europos Sąjungos ir Lietuvos teisingumo, vartotojų teisių ir lygių galimybių politiką ir kitas Europos Sąjungos aktualijas.

Kokia ateitis laukia Europos po Brexito ir Europos Parlamento rinkimų? Ar teisės viršenybė ir teisinė valstybė yra vertybės, vis dar svarbios šiandieniniame globaliame pasaulyje? Ką veiks naujoji Europos prokuratūra? Kaip geriau apsaugoti vartotojus internetinėje prekyboje ir spręsti dvejopos kokybės produktų problemą? Kaip užkirsti kelią smurtui artimoje aplinkoje? Kaip geriau užtikrinti lyčių lygybę? Ar dabartiniame netikrų naujienų ir hibridinių atakų pasaulyje įmanomi sąžiningi ir saugūs rinkimai? Kaip veikia naujos asmens duomenų apsaugos taisyklės? Tai tik dalis klausimų, kurie svarbūs mums visiems kalbant apie Europą. Kviečiame diskutuoti!

Podiumo diskusijoje dalyvaus ir į klausimus atsakys už teisingumą, vartotojų teises ir lyčių lygybę atsakinga Europos Komisijos narė Věra Jourová, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis ir VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktoriaus pavaduotoja prof. dr. Margarita Šešelgytė.

Data ir laikas: 2018 m. lapkričio 23 d. 11.30–13.00 val. Registracija ir pasitikimo kava – 11.00 val.

Renginys vyks lietuvių kalba su sinchroniniu vertimu į anglų kalbą ir iš jos.

Registracija į renginį.