Pradžia > Naujienos > Vyksta priėmimas į teisės studijas Vilniaus universitete

Vyksta priėmimas į teisės studijas Vilniaus universitete

Prasidėjo priėmimas į teisės studijų programas VU Teisės fakultete.

Tradiciškai kviečiame studijuoti teisę vientisųjų dieninių studijų programoje.

Plačiau apie stojimą į šią programą čia.

Kviečiame studijuoti teisę pernai atsinaujinusioje vientisųjų teisės studijų sesijiniu tvarkraščiu programoje – Teisė MAN. Tai studijos, kai yra derinamos studijos nuotoliniu būdu bei „gyvai“ auditorijoje.

Plačiau apie stojimą į šią programą čia.

Taip pat kviečiame studijuoti magistrantūros studijų programose VU Teisės fakultete. Šiuo metu papildomame etape galite rinktis iš šių  studijų programų: „Baudžiamoji justicija“ ir pernai atsinaujinusi magistro programa anglų kalba „Tarptautinė ir Europos teisė„. Pastarojoje magistrantūros programoje galite rinktis iš trijų studijų krypčių: „Technologijų teisė“, „Tarptautinė teisė ir žmogaus teisės“, „Verslo teisė“.

Plačiau apie stojimą čia.

Taip pat vyksta priėmimas į papildomąsias studijas VU Teisės fakultete. Plačiau apie jas čia.

Vyksta priėmimas ir į VU ir Ekonomikos fakulteto kartu su Teisės fakultetu vykdomą bakalauro studijų programą – Verslas ir teisė. Plačiau apie programą čia.