Pradžia > Naujienos > Vyksta registracija atrankoms į studijų mainus užsienyje 2023-2024 m. pavasario semestrui

Kviečiame studentus registruotis  ERASMUS+, ARQUS/Coimbra group  ar dvišalių mainų atrankoms 2023–2024 mokslo metų pavasario semestrui. Registracija vyksta iki rugsėjo 21 d. 24 val.  Registracija atrankai į dvišalius mainus vyksta iki spalio 1d. Išvykimui gali registruotis ketvirto kurso studentai bei doktorantai.

SVARBU! Galite teikti paraiškas kelioms atrankoms tuo pačiu metu. Partnerių universitetuose studijuoti ir išlaikyti dalykai yra įskaitomi.

Informaciniai seminarai vyks:

Rugsėjo 18 d. 17 val. vyks nuotolinė konsultacija VU teisės fakulteto studentams. Microsoft Teams prisijungimo nuoroda.

VU Teisės fakulteto studentus studijų mainų užsienyje klausimais konsultuoja Jurgita Mickevičiūtė, el. p.: jurgita.mickeviciute@tf.vu.lt