Pradžia > Naujienos > Vyksta registracija atrankoms į studijų mainus užsienyje 2023-2024 m. rudens semestrui

Kviečiame studentus registruotis  ERASMUS+, ARQUS/Coimbra group  ar dvišalių mainų atrankoms 2023–2024 mokslo metų rudens semestrui. Registracija vyksta iki kovo 1d. Išvykimui rudenio semestrui gali registruotis trečio ir ketvirto kurso studentai bei doktorantai.

Informaciniai seminarai vyks:

Primename, kad studentai vyksiantys į studijų užsienyje mainuose gali pretenduoti į stipendiją, kurią steigia advokatų kontora „Sorainen“ bendradarbiaudama su VU Teisės fakultetu. Daugiau informacijos.

Vasario 15 d. VU Teisės fakultete vyksiančiame renginyje „Sugriaukim mitus: studijos su Erasmus+“ studentai turės galimybę sužinoti daugiau apie šia studijų mainų galimybę. Daugiau informacijos apie renginį.

VU Teisės fakulteto studentus studijų mainų užsienyje klausimais konsultuoja Jurgita Mickevičiūtė, el. p.: jurgita.mickeviciute@tf.vu.lt