Pradžia > Apie mus > Daiktinė teisė: ar privatinės teisės pamatai atlaikys XXI a. iššūkius? > Daiktinė teisė: ar privatinės teisės pamatai atlaikys XXI a. iššūkius?

Daiktinė teisė: ar privatinės teisės pamatai atlaikys XXI a. iššūkius?

2018 m. pavasarį Vilniaus universiteto Teisės fakulteto suorganizavo nacionalinę mokslinę praktinę konferenciją  „Daiktinė teisė: ar privatinės teisės pamatai atlaikys XXI a. iššūkius?“. Pagaliau išleistas ir konferencijos leidinys – mokslinių straipsnių ir pranešimų rinkinys apie daiktinės teisės problemas. Jame galima rasti Valentino Mikelėno, Vytauto Nekrošiaus, Algirdo Taminsko, Janinos Stripeikienės, Lauryno Didžiulio, Sauliaus Avižos, Rimanto Simaičio, Ramūno Birštono, Renatos Juzikienės ir Evaldo Klimo mokslinius straipsnius bei pranešimus. Manome, kad konferencija ir šis leidinys prisidėjo prie Lietuvos daiktinės teisės doktrinos vystymosi ir leido kritiškai įvertinti problemiškiausius nuosavybės santykius aptarnaujančios Lietuvos institucinės sistemos aspektus.