Pradžia > Naujienos > Darius Prapiestis pripažintas geriausiu VU TF dėstytoju 2017 metais

Darius Prapiestis pripažintas geriausiu VU TF dėstytoju 2017 metais

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

VU Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros lektorius Darius Prapiestis buvo pripažintas geriausiu VU Teisės fakulteto dėstytoju 2017 metais. Sužinojęs šią žinią dėstytojas teigė, kad „tai labai džiugus ir netikėtas įvertinimas. Netikėtas dėl to, kad Teisės fakultete tiek daug žinomų teisės autoritetų, aukščiausio lygio profesionalų – sulaukti tokio įvertinimo – tai patvirtinimas, kad pasirinkau teisingą kelią”.  Gruodžio 21 d. iškilmingame VU Senato posėdyje jam, kaip ir kitų fakulteto geriausiems dėstytojams, įteiktas Rektoriaus diplomas už svarų indėlį į studijas ir atsidavimą perteikiant žinias.

Nuoširdūs sveikinimai dėstytojui Dariui Prapiesčiui!