Pradžia > Naujienos > Dėl studijų proceso Teisės fakultete pavasario semestre (atnaujinta)

Dėl studijų proceso Teisės fakultete pavasario semestre (atnaujinta)

Mieli VU Teisės fakulteto bendruomenės nariai,

Atsižvelgiant į Covid-19 pandemijos rizikas ir epidemiologinę situaciją Vilniuje ir visoje Lietuvoje, yra nuspręsta, kad iki 2020/2021 studijų metų pavasario semestro pabaigos Vilniaus universiteto Teisės fakulteto visų studijų programų dalykai, įgyvendinami Fakulteto dėstytojų ir kitų Universiteto kamieninių akademinių padalinių dėstytojų, bei kitų Universiteto kamieninių akademinių padalinių studijų programų dalykai, kuriuos dėsto Fakulteto dėstytojai, vykdomi nuotoliniu būdu. Tarpinis ir galutinis studentų (klausytojų) pasiekimų vertinimas organizuojamas taip pat nuotoliniu būdu.

Čia galite rasti Dekano įsakymą dėl studijų įgyvendinimo Vilniaus universiteto Teisės fakultete 2020/2021 mokslo metų pavasario semestre.

Tikimės Jūsų supratimo ir bendradarbiavimo. Saugokite save!