Pradžia > Naujienos > Dr. Donatas Murauskas tapo LMA Jaunosios akademijos nariu

Dr. Donatas Murauskas tapo LMA Jaunosios akademijos nariu

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Lietuvos mokslų akademijos (LMA) narių visuotinio susirinkimo 2018 m. rugsėjo 24 d. nutarimu buvo įkurta Lietuvos mokslų akademijos Jaunoji akademiją (LMAJA), patvirtinti nuostatai ir paskelbti LMAJA narių rinkimai. LMAJA nariais konkurso tvarka renkami mokslininkai, pasiekę reikšmingų mokslo rezultatų ir aktyvūs profesinėje veikloje, įgiję daktaro laipsnį ne daugiau kaip prieš 10 metų ir ne vyresni kaip 40 metų amžiaus iki rinkimų dienos.

Gruodžio 5–11 d. LMA mokslų skyriuose įvyko kandidatų prisistatymas, diskusijos ir rinkimai į LMAJA. Komisijoms buvo nelengva atrinkti po 2 geriausius iš geriausiųjų. Gruodžio 18 d. LMA prezidiumo posėdyje patvirtinti rinkimų rezultatai ir skelbiami pirmieji LMAJA nariai. Džiaugiamės, kad VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros dėstytojas dr. Donatas Murauskas buvo patvirtintas Lietuvos Mokslų Akademijos Jaunosios akademijos (LMAJA) nariu Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriuje.

Sveikiname Donatą Murauską!