Pradžia > Naujienos > Ekspertai puikiai įvertino VU TF magistrantūros studijų programą „International and European Union Law”

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

2017 m. lapkričio 3 d. VU Teisės fakultete lankėsi tarptautinė ekspertų grupė,  kuri vertino nuo 2010 m. Teisės fakultete anglų ir rusų kalbomis vykdomą magistrantūros studijų programą „International and European Union Law”.

Išorinio studijų programos vertinimo grupę sudarė įvairias valstybes atstovaujantys aukštųjų mokyklų dėstytojai, turintys aukštojo mokslo vadybos patirties, socialinis partneris bei studentų atstovas. Programa buvo vertinama analizuojant įvairias programos įgyvendinimo sritis – studijų programos tikslus bei studijų siekinius, programos sandarą, personalą, materialiuosius išteklius, studijų eigą ir jos vertinimą bei programos vadybą. Programa gavo aukštą įvertinimą balais (20 balų iš 24 balų) ir atsižvelgiant į tai, Studijų kokybės vertinimo centro direktoriaus įsakymu 2018 m. vasario 26 d. buvo akredituota maksimaliam 6 metų laikotarpiui. Taigi, programa galės būti toliau sėkmingai siūloma studentams. Maksimaliais balais buvo įvertintos studijų programą įgyvendinančių dėstytojų kompetencijos bei materialioji bazė.

Šiuo metu šioje magistrantūros studijų programoje gali studijuoti tiek studentai iš užsienio, tiek ir iš Lietuvos.

Išsamiau su studijų programos vertinimo išvadomis galite susipažinti čia.