Pradžia > Naujienos > Išleista daiktinės teisės konferencijos pranešimų knyga

Išleista daiktinės teisės konferencijos pranešimų knyga

Galbūt dar pamenate 2018 m. pavasarį Vilniaus universiteto Teisės fakulteto suorganizuotą ir plataus susidomėjimo sulaukusią nacionalinę mokslinę praktinę konferenciją  „Daiktinė teisė: ar privatinės teisės pamatai atlaikys XXI a. iššūkius?“. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Vilniaus universiteto Teisės fakulteto ir rėmėjų pastangomis dienos šviesą neseniai išvydo ir konferencijos leidinys – mokslinių straipsnių ir pranešimų rinkinys apie daiktinės teisės problemas. Jame galima rasti Valentino Mikelėno, Vytauto Nekrošiaus, Algirdo Taminsko, Janinos Stripeikienės, Lauryno Didžiulio, Sauliaus Avižos, Rimanto Simaičio, Ramūno Birštono, Renatos Juzikienės ir Evaldo Klimo mokslinius straipsnius bei pranešimus. Manome, kad konferencija prisidėjo prie Lietuvos daiktinės teisės doktrinos vystymosi ir leido kritiškai įvertinti problemiškiausius nuosavybės santykius aptarnaujančios Lietuvos institucinės sistemos aspektus.

Leidinys bus pasiekiamas spausdinta versija VU bibliotekoje ir kiek vėliau knygynuose. Gero skaitymo!