Pradžia > Naujienos > Įvyko konferencija „Lietuvos baudžiamosios justicijos kodifikuotosios teisės taikymo dvidešimtmetis“

Vasario 10 d. VU Teisės fakultete vyko ,,Teisės mokslo pavasario” renginys – tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija ,,Lietuvos baudžiamosios justicijos kodifikuotosios teisės taikymo dvidešimtmetis”, kurią organizavo Baudžiamosios justicijos katedros nariai.

Konferenciją savo kalba pradėjo VU Teisės fakulteto dekanas doc. dr. Haroldas Šinkūnas. Pirmąjį pranešimą skaitė prof. dr. Jonas Prapiestis ir apžvelgė baudžiamųjų bylų statistiką per baudžiamojo kodekso gyvavimo laikotarpį, kalbėjo, kodėl yra mąstoma, kad reiktų kurti naują baudžiamąjį kodeksą.

Renginyje pranešimus skaitė Lietuvos ir Ukrainos teisės mokslininkai ir teisės praktikai. Jie analizavo baudžiamosios teisės problematiką Ukrainos ir Lietuvos teisėje, kalbėjo apie dažnus baudžiamojo kodekso pakeitimus, bausmių vykdymo sistemos spragas ir įvardijo baudžiamosios teisės srityje reikalingus pokyčius.

Konferencija buvo filmuojama, jos įrašą galite peržiūrėti čia.