Pradžia > Naujienos > Kviečiame dalyvauti „Mokslo sprinto“ konkurse

Kviečiame dalyvauti „Mokslo sprinto“ konkurse

VU 444 gimtadienio išvakarėse norime Jus pakviesti dalyvauti „Mokslo sprinto“ konkurse KOVO 30 d. 18-21 val. Artistuose (Šv. Kazimiero g. 3)!

Mokslo komunikacijos konkurso „Mokslo sprintas“ metu dalyviai turės per 3 minutes pristatyti mokslinį tyrimą ar juos žavinčią mokslo idėją. Geriausių pranešimų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais. Be to, konkursui atrinktos komandos turės galimybę dalyvauti specialiuose mokymuose.

Konkurso metu kviečiame iš 2 žmonių – dėstytojo/s ir studento/ės – sudarytas komandas pristatyti dominančią mokslo idėją ar tyrimą per 3 minutes! Geriausių pranešimų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais, o visų dalyvaujančių komandų laukia mokymai.

Kviečiame burtis į komandas, kurias turėtų sudaryti bet kurios pakopos studentas/ė ir dėstytoja/s ar mokslo darbuotoja/s. Kai gausite savo komandos nario/ės sutikimą, registruokite savo komandą iki kovo 3 d.