Pradžia > Naujienos > Kviečiame dalyvauti VU TF SMD veiklose

Kviečiame dalyvauti VU TF SMD veiklose

Pagaliau, VU TF SMD STARTUOJA!!!

Žemiau pateiktoje nuorodoje rasite kuratorių ir temų sąrašą, tačiau primename, kad šiais metais temas galite išsigryninti patys, o dėstytojų siūlomos temos bus nuolat pildomos čia: https://vustudentuatstovybe-my.sharepoint.com/:x:/g/personal/info_vutfsmd_lt/EahUGbI8FVtBtsB7_jQyBioBAlpg6MeCDsrzFu_h2Pj8aw?rtime=Y8oK1YuB2Ug

> žalsva spalva pažymėtos temos, kurios dar nėra pasirinktos.
> raudona spalva pažymėtos jau pasirinktos temos
> gelsva spalva yra pažymėtos temos, kurioms trūksta vieno iš kuratorių.

Šiemet skatiname tarpdisciplininių straipsnių rašymą, todėl raginame įtraukti bendraminčius iš kitų fakultetų ir siūlyti Jus dominančias temas!

– Sąraše pateiktos temos yra preliminarios, gali būti tikslinamos ir keičiamos darbo eigoje.
– Studentų pasiūlytos temos bus taip pat patalpintos šioje lentelėje iškart po jų registracijos.
– Su kiekvienu iš pateiktų kuratorių turite susirašyti ir susitarti asmeniškai, o jeigu temą siūlote patys – savarankiškai susirasti Akademinį ir Praktinį kuratorių/-us.

Registracijos laiške laukiame jūsų ir jūsų kolegos/-ų vardų, pavardžių, kontaktinių el. paštų bei Akademinio, Praktinio (+ tarpdisciplininės srities, jeigu tokį turėsite) kuratoriaus vardo, pavardės, kontaktų. Taip pat prašome nurodyti kalbą, kuria rašysite straipsnį bei pažymėti, jeigu rašote su kito fakulteto studentu.

Registracijų laukiame el. paštu: info@vutfsmd.lt