Pradžia > Naujienos > Kviečiame prenumeruoti žurnalą „VU Mokslo darbai. Teisė“

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „VU Mokslo darbai. Teisė“

Vilniaus universiteto leidykla ir  VU Teisės fakultetas kviečia prenumeruoti popierinę žurnalo „VU Mokslo darbai. Teisė“ versiją, kuri kiekvieną metų ketvirtį bus pristatoma tiesiai į Jūsų darbovietę ar namus. Nuo 1957 metų leidžiamame moksliniame žurnale straipsnius skelbia visų pagrindinių Lietuvos ir užsienio švietimo įstaigų bei įvairių teisinių institucijų atstovai, garsūs teisės mokslininkai. Leidinyje lietuvių, anglų ir rusų kalbomis nagrinėjamos aktualiausios teisės temos ir jų problematika bei pateikiamos ekspertinės įžvalgos.

Metinės popierinės prenumeratos (4 žurnalų) kaina su pristatymu – 137 eur.

Užsiprenumeruoti popierinę žurnalo versiją galite el. paštu: info@leidykla.vu.lt

Visų žurnalų skaitmeninę versiją galite rasti portale www.teise.pro bei www.zurnalai.vu.lt/teise