Pradžia > Naujienos > Naujame publikuotame leidinyje – Ukrainos teisės problemos karo metu

Naujame publikuotame leidinyje – Ukrainos teisės problemos karo metu

Ukrainos nepriklausomybės dieną viešai pasirodė VU Teisės fakulteto mokslininkų leidinys „Challenges and opportunities in Law. Ukrainian Case under the conditions of War“. Idėja rašyti tokio pobūdžio leidinį kilo, prasidėjus karui ir subūrus į VU Teisės fakulteto Ukrainos teisės centrą mokslininkus iš skirtingų Ukrainos universitetų.

Publikuotuose straipsniuose nagrinėjamos teisinės problemos ir iššūkiai, kilę įvairiose srityse: nuo baudžiamosios teisės iki žmogaus teisių apsaugos ar privatinės teisės ir kt. Šioje monografijoje tiriamos Ukrainos teisės problemos karo metu ir atskleidžiama, kaip teisė dinamiškai sąveikauja su karo realybe, tampa atspari ir kintanti.

Knyga išleista tarptautiniu mastu pripažintoje leidykloje „Księgarnia akademicka publishing“. Leidinio redaktoriai: Prof. dr. Tomas Davulis ir dr. Ligita Gasparėnienė.

Leidinį skaityti galite čia.