Pradžia > Naujienos > Paminėtas prof. Jono Prapiesčio jubiliejus

Paminėtas prof. Jono Prapiesčio jubiliejus

Rugsėjo 9 d. VU Teisės fakultete vyko renginys, skirtas paminėti signataro, buvusio teisingumo ministro, buvusio Konstitucinio Teismo, Aukščiausiojo Teismo teisėjo prof. dr. Jono Prapiesčio 70 metų jubiliejų.

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimą profesoriui perdavė Respublikos Prezidento vyriausiasis patarėjas, Teisės grupės vadovas Andrius Kabišaitis, Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen linkėjimus ir sveikinimą perskaitė Seimo Pirmininko sekretoriato vadovas Lukas Kornelijus Vaičiakas.

Taip pat sveikino bei prisiminimais dirbant su profesoriui J. Prapiesčiu įvairiose institucijose dalinosi Signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjai, Generalinė prokurorė Nida Grunskienė, Teisingumo viceministrė Jurga Greičienė, Advokatų tarybos pirmininkas Mindaugas Kukaitis, Notarų rūmų atstovai, Mokestinių ginčų komisijos pirmininkas Evaldas Raistenskis. Galiausiai profesoriui tolesnės aktyvios veiklos linkėjo Teisės fakultetas dekanas doc. dr. Haroldas Šinkūnas bei VU TF Alumni draugijos vardu linkėjimus perdavė dr. Vigita Vėbraitė.

Dar kartą nuoširdžiai sveikiname profesorių Joną Prapiestį!