Pradžia > Naujienos > Prof. dr. Jonas Prapiestis paskirtas Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos nariu ir pirmininku

Sveikiname Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros vedėją prof. dr. Joną Prapiestį, kuris  buvo paskirtas Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos nariu ir komisijos pirmininku. Prof. dr. J. Prapiestis yra Nepriklausomybės akto signataras, anksčiau buvo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėju, Teisingumo ministru.

Teisėjų atrankos komisija sudaroma septynių asmenų, trejiems metams. Tris komisijos narius teisėjus skiria Teisėjų taryba, o keturis visuomenės atstovus  Prezidentas.

Daugiau informacijos čia.